REZERWACJA: +48 513 451 633 LUB ZAREZERWUJ ONLINEZAREZERWUJ TERAZ

Magnat Inn

Magnat Inn

Historia

Wszystko zaczęło się z inicjatywy rodziny wywodzącej się z rodu Bachleda-Ksiedzularz.
Znakomity ówczesny cieśla ( słynący ze swojego kunsztu ) Stanisław Bachleda Księdzularz zaprojektował i wraz z cieślą Stanisławem Gąsienica-Brzeg oraz cieślami z rodziny Lasaków,  zajął się budowa budynku na ulicy Tatary 24 B.
Efektem jego pracy była klasyczna ? czwórka ? góralska. Takie też były początki wynajmu jednej wielkiej izby na pietrze. Wraz z mijającymi dekadami rosło turystyczne imię Zakopanego. Z roku na rok przybywało coraz więcej turystów, którzy coraz częściej pytali o zakwaterowanie. To też przyczyniło się do zaadoptowania I pietra na tzw. ?pokoje gościnne ?.
W latach 80-tych ówczesna ? gaździna? Stanisława Bachleda ?Ksiedzularz ( wraz z córka Ewa ) postarały się o 4 pokoje dla przybywających turystów. Dynamika Zakopanego oraz rozwój regionu podyktowały dalsze kroki rozwoju posiadłości na Tatarach. Doświadczenie zdobyte przez lata, kontakt i poznane potrzeby klienta oraz nowe pomysły młodego pokolenia przeobraziły się w to co obecnie widnieje jako Magnat Inn. Nowoczesny budynek z charakterystyką stylu zakopiańskiego, przygotowany na przyjęcie gości, tchnie teraźniejszością i rozwiązaniami architektonicznymi wybiegającymi w przyszłość. Budynek wystawiony w 2013 roku to oryginalna koncepcja wizualna, olśniewa majestatycznym dachem,  ciekawa charakterystyka bryły budynku, regionalne / podhalańskie elementy, przestronne wnętrza, zapraszające ciepłym światłem balkony, drewniane i żelazne elementy  to atuty MAGNAT INN.

Magnat Inn to idealne miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy i spokoju ,w niewielkiej odległości od głównych atrakcji Zakopanego. Blisko stad do kompleksu wyciągów narciarskich na Harendzie, Nosalu czy Polanie Szymaszkowej. Na słynne Krupówki można dotrzeć w około 15-20 minut spacerem. Do dworca PKP , PKS  czy zakopiańskiego Aqua Park około 10 min. Do kolejki na Gubałówkę około 15 min.

Plany na przyszłość:

W dalszym planie rozwoju znajduje się kolejna porcja apartamentów wraz ze wszystkimi udogodnieniami, koncepcja sauny, jaccuzi ( hot tub) , pomieszczenia z myślą o tych którzy przyjeżdżają na narty ( heating ski – room ) oraz oferta gastronomiczna w stylu B&B.

To niecodzienne połączenie dnia wczorajszego z chwilą obecną a także z nadchodzącym jutrem przyczyni się do niepowtarzalnego klimatu dla wypoczywających tutaj gości.

Serdecznie zapraszamy

MAGNAT INN

 

Descargar musica